ترک سیگار (100% تضمینی) خیلی ساده و سریع

آیا ترک سیگار در 21 روز امکان پذیر است؟

افراد سیگاری اغلب بر این باور هستند که ترک سیگار امری دشوار بوده و نیازمند مدت زمان طولانی می باشد، در حالی که واقعیت امر متفاوت از این موضوع بوده و به راحتی می توان در کمترین زمان ممکن سیگار را به صورت دائمی ترک نمود.

آیا ترک سیگار در 21 روز امکان پذیر است؟
در این مقاله در مورد راهکار های ترک سیگار در 21 روز صحبت خواهیم کرد؛ اگر می خواهید در مورد میزان کارایی و تاثیر این روش آگاهی خود را ارتقا دهید به شما پیشنهاد می کنیم که تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

ترک سیگار در 21 روز

محتوای کلی این مطلب در مورد ترک سیگار در بازه زمانی 21 روزه می باشد، اما از آنجایی که عدد 21 بسیار دقیق است شاید ذهن شما را به خود مخدوش ساخته باشد که چرا بازه زمانی 20 روز را انتخاب نکردیم که بسیار عدد رندی می باشد؛ بازه زمانی 21 روزه دلیل علمی داشته و در علم روانشناسی این عدد با بازه زمانی ترک عادت های اشتباه رابطه مستقیمی دارد.

طبق نتایج تحقیقات صورت گرفته متخصصان امر بر این باورند که لازمه ترک عادات اشتباه، پرهیز از انجام آن ها در بازه زمانی 21 روزه می باشد و پس از گذشت این بازه زمانی، شما دیگر تمایلی به انجام آن عادت ها ندارید. جالب است بدانید که این موضوع برای ترک سیگار موثر واقع می شود اما استفاده از سیگار را نمی توان به عنوان یک عادت جسمی دید؛ بنابراین علاوه بر استفاده از روش 21 روز باید به نکات دیگری هم توجه داشته باشید که در ادامه به ذکر آنها خواهیم پرداخت.

آیا ترک سیگار همانند ترک دیگر عادت هاست؟

استفاده از سیگار همانند ناخن جویدن، عصبی شدن و… در شمار عادت های اشتباه قرار می گیرد و در این موضوع هیچ شکی نیست اما در نظر داشته باشید که استفاده از سیگار همانند دیگر عادت های ذکر شده يک عادت جسمی نیست که در اثر اجتناب از انجام دادن، بتوان آنها را ترک نمود.

برای ترک سیگار استفاده از بازه زمانی 21 روزه به تنهایی پاسخگو نمی باشد چرا که شما حتی اگر ماه های متوالی از مصرف سیگار پرهیز کنید باز هم نمی توان گفت که شما سیگار را ترک کرده اید چرا که ذهن شما به این باور نرسیده است که استفاده از سیگار، برای سلامت بدن شما تاثیرات منفی داشته و این اجتناب از مصرف، تاثیری بر ترک این روند ندارد.

بازه زمانی 21 روزه چه تاثیری بر ترک سیگار دارد؟

همانطور که گفته شد بازه زمانی 21 روزه به تنهایی نمی تواند منجر به ترک سیگار شود چرا که تمایل استفاده از سیگار ریشه در عقاید شما دارد، اما در نظر داشته باشید که استفاده از این بازه زمانی، به شما این فرصت را می دهد که در مورد ترک سیگار تأمل بیشتری داشته باشید.

در نظر داشته باشید که تاثیر نیکوتین بر بدن در همان 7 روز اول ترک، از بین می رود و بدین ترتیب شما 14 روز از این بازه زمانی را فرصت دارید که طعم زندگی بدون عوارض سیگار را بچشید. علاوه بر این موضوع شما می توانید که بدون وجود تاثیر نیکوتین بر بدن به راحتی در مورد عوارض استفاده از سیگار و پیامد های ترک آن و… بیندیشید.

اگر از مطلب آیا ترک نیکوتین به زمان زیادی نیاز دارد؟ بازدید کنید متوجه می‌شوید که پس از گذشت چند روز از آخرین سیگار کشیده شده، مغز به شکلی عمل می‌کند که انگار هیچ‌وقت نیکوتینی وارد بدن نشده است.

با این وجود چرا برخی از افراد نمی توانند سیگار را ترک کنند؟

اگر شما به مصرف سیگار اعتیاد دارید و با استفاده از روش 21 روزه نتوانسته اید این عادت اشتباه را از زندگی خود خارج کنید، تنها به این دلیل است که اعتیاد به سیگار را امری نادرست ندانسته و به تاثیرات دروغین نیکوتین بر بدن خود دلخوش نموده اید. با این حال حتی اگر به دفعات تصمیم به ترک سیگار بگیرید و عزم خود را جزم نمایید که دیگر سیگار نمی کشم باز هم تاثیری ندارد زیرا باز هم گوشه ای از ذهنتان این باور وجود دارد که استفاده از سیگار موجب افزایش آرامش شما می شود.

مهم ترین دلیلی که مانع شما در ترک سیگار شده است عدم وجود باوری راستین بوده است و از این رو دلایل شما برای ترک سیگار در مواردی چون نگاه های خانواده و اطرافیان، پیامد های اجتماعی و… خلاصه می شود. همانطور که می دانید این گونه دلایل در انجام اموری چون ترک سیگار خیلی موفق نبوده و بدین ترتیب شما در فرایند ترک سیگار همواره با شکست روبرو می شوید.

دلایل اصلی ترک سریع سیگار

اگر از فردی سیگاری بپرسید که در عرض چند روز می تواند سیگار را ترک کند به احتمال زیاد پاسخی برای این سوال شما نخواهد داشت چرا که این افراد بر این باورند که نمی توان سیگار را به صورت یکباره ترک کرد و همواره با خود می گویند که به مرور استفاده از سیگار را کاهش می دهم. در اینجا سوالی به وجود می آید که چرا افراد به ترک سریع سیگار فکر نمی کنند؟

با کمی تأمل در می یابید که اجتناب از ترک سریع سیگار ریشه در عقاید افراد دارد. غافل از این موضوع که ترک سریع سیگار باعث می شود تا بدن سریع تر بتواند عوارض حاصل از مصرف آن را جبران نماید. در نظر داشته باشید که ترک سیگار اگر به مدت زمان طولانی بیانجامد احتمال استفاده مجدد از آن به میزان قابل توجه افزایش یافته و باعث می شود تا در مسیر ترک با شکست و نومیدی مواجه شوید. با در نظر گرفتن این موضوع می توان گفت که ترک سیگار با استفاده از روش های سریع راهکار بهتری می باشد. شما با بازدید از مطلب ترک سیگار چند روز طول می کشد؟ می‌توانید متوجه شوید که واقعا می‌توان در مدت زمان بسیار کوتاهی از شر سیگار خلاص شد

روشی تضمینی در ترک سیگار

همان طور که می دانید روش های متفاوتی برای ترک سیگار موجود بوده و هر کدام پیامدها و عوارض خاص خود را به همراه می آورد. مجموعه همیارسیگار روشی را به شما پیشنهاد می کند تا بتوانید در کمترین زمان ممکن سیگار را به صورت دائمی ترک نمایید؛ بدین منظور این مجموعه پکیجی را تدارک دیده است که حاوی 6 ساعت فایل صوتی در زمینه ترک سیگار می باشد.

اگر شما به دنبال روشی هستید که به صورت تضمینی و یکباره از دام این قاتل دودزا نجات یابید به شما پیشنهاد می کنیم انتخاب این روش را در اولویت قرار دهید چرا که در صورت استفاده از این پکیج دیگر نیازی به روی آوردن به سایر روش ها ندارید. برای مطالعه بیشتر در مورد این پکیج فوق العاده از صفحه اصلی سایت دیدن فرمایید.

خروج از نسخه موبایل